Haber
Galatasaray, Zalgiris maçı hazırlıklarını sürdürdü
![](https://yakakent-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/galatasaray-zalgiris-maci-hazirliklarini-surdurdu-ZU2mMMSa.webp)
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Zalgiris ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlediği antrenmanla devam etti.
Dinamik bir ısınma ile başlayan antrenman, üç set halinde 8’e 2 geçişlerle devam etti. Teknik Direktör Okan Buruk yönetiminde yapılan antrenman, taktik çalışmanın ardından sona erdi.
Sarı-kırmızılı ekip, yarın Litvanya’ya hareket edecek ve son antrenmanını saat 19.00’da Vilniaus LFF Stadı’nda gerçekleştirecek.